Блоги друзів: рекомендую і рекламую

http://dudnik.org.ua/

З Антоном Дудніком ми знайомі завдяки місії “Україна для Христа”. Ми бачилися лише кілька разів і не дуже підтримували стосунки. Нещодавно випадково дізнався про російськомовний блог Антона і був дуже приємно вражений прочитаним. Багато зрілих і цікавих думок про християнство. Антон – християнин з Донецька, він викладач німецької мови.

http://ubaziky.blogspot.com/

Марина Гогуля – аспірант НАНУ, мовознавець та літературознавець. Марина кілька років займається служінням в гуртожитку НАНУ, де проводить зустрічі – дискусійні клуби для віруючих і невіруючих, де обговорюють різні суспільні та релігійні теми.

http://www.ezayak.blogspot.com/

Олена Гріневіч – християнка, програміст, родом з Києва. В січні 2012 року вона вийшла заміж і зараз проживає у Єгипті.

http://slovablagodati.wordpress.com/

Павло Лехновський – християнин, родом зі Львова, зараз живе і працює в Києві. Павло мій друг і приклад для мене в багатьох сферах. Блог Павла ще дуже молодий, але, сподіваюся, зростатиме у популярності.

http://yurasavchuk.wordpress.com/

Юрій Савчук – християнин, навчається на філософському факультеті Львівського університету.

http://www.bibleua.com/

Юрій та Венді Попченко – сім’я християн, що живуть біля Києва. Служіння Юрія – переклад Біблію на сучасну літературну українську мову.

http://www.ofreport.com/

Джошуа та Келсі Стілл – місіонери в Україні, живуть у Львові. Джошуа та Келсі працють в команді Euro Team Ourteach, яка друкує християнську літературу, проводить заочні вивчення Біблії, короткі місійні подорожі в Карпати та покази християнських фільмів, англійський клуб. Джошуа та Келсі одружені 7 років, вони виховують 3 дітей.

http://day.euroteamoutreach.org/

Натан та Кателіна Дей – місіонери в Україні, живуть у Львові, працюють в команді Euro Team Ourteach. Натан та Кателіна виховують дочку.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s