“Історія Християнства”, Джонатан Гілл

В книгарнях України появилася цікава книга “Історія Християнства” Джонатана Гілла (Jonathan Hill).

Книга Дж. Гілла являє собою поданий у захопливій формі огляд історії християнства з її натхненними, вражаючими, жорстокими, трагічними, комічними й навіть виразно ексцентричними поворотами. Автор простежує, як, на перший погляд, нелегальна секта з периферії Римської імперії, яка спочатку складалася з купки селян, стала релігією імператорів, королів і президентів та поширилася по всій планеті. Читач дізнається про утвердження християнства у різних куточках земної кулі, його вплив на культури інших народів та пристосування до цих культур, про визначних християнських діячів, теологів, місіонерів.
Книга надрукована на якісному крейдовому папері та містить багатий ілюстративний матеріал і буде добрим читанням для релігієзнавців, культурологів та всі, хто цікавиться історією світової культури. В книзі також є 42 вкладені статті, написані іншими авторами.

Особливість книги в тому, що вона достатньо добре висвітлює ті грані історії, про які часто мовчать інші – наприклад, християнство серед готів в часи Римської імперії, середньовічне християнство в Латинській Америці, Африці, Індії, Китаї, Японії, Океанії, на Філіпінах. Згадано також Україну-Русь, Галицько-Волинське князівство, Московське царство.

Джонатан Гілл. Історія християнства. К.: Темпора, 2011. – 560 с.
Книгу можна придбати у Львові у книгарні “Є”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s