У нашому місті буде пам’ятник Степану Бандері

Степан Бандера – ідеолог українського націоналізму, керівник ОУН

У нашому місті буде пам’ятник Степану Бандері – так вирішила міська влада. Вирішила і негайно приступила до втілення думки в дійсність – вже сьогодні на центральному майдані Незалежності розпочалися попередні роботи.

І все ніби гарно, але щось мені все це аж надто нагадує початок 1990-их: монументи Леніну демонтували, “правильним героям” швидко встановлювали. Інколи з того самого матеріалу, лише голову міняли.

Пройшли роки, і час показав, що люди не хочуть пам’ятники їсти. А їсти хочуть їжу, відпочивати хочуть, працювати. Доки наша любов до рідного краю вимірюватиметься кількістю пам’ятників нашим героям? Ну, поставили ще один, ще п’ять, десять, тридцять… І що? Чи не краще у містах порядку більше навести за ці гроші. Або закупити для шкіл книги з історії України за ті ж гроші? У нашому районі нема роботи для молоді, багато будівель знаходиться у занедбаному стані, Сколівська академічна гімназія давно потребує зовнішнього ремонту.

Пам’ятник національному герою встановлять поблизу цього будинку

Навіть ті будівлі, які відремонтували 5-7 років тому, знову у жахливому стані. Чи то так скоро час пролетів, чи то робили “свої”, а тому неякісно.

Шкода мені, що наші політичні діячі постійно піаряться на темі націоналізму в Західній Україні, а інші, з “другого табору”, постійно захищають мову сусіда на Східній. Все це якось так подібно.

2 thoughts on “У нашому місті буде пам’ятник Степану Бандері

    • Маринко, зараз в Західній Україні така ситуація, що в кожному райцентрі будуватимуть пам’ятники Бандері. А “бандери” для багатьох лише спосіб створити собі ім’я і залізти в парламент.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s