Команда християн-місіонерів кілька років тому побудували «табірний будинок» для служіння у карпатському селі Верхнє Висоцьке. З того часу вони активно використовують його для проведення дитячих та юнацьких євангелізаційних таборів та сімейних конференцій. Найближчі кілька місяців команда місіонерів поступово хоче надати можливість всім бажаючим церквам та місіям служити та/або відпочивати в Карпатах, проживаючи в їхньому «місійному будинку». Ось деяка інформація про це.
Християнський центр і служіння «Долаючи вершини» – двоповерховий будинок в селі Верхнє Висоцьке Турківського району Львівської області спроектований та побудований спеціально для проведення церковних дитячих, підліткових та молодіжних таборів, конференцій, відпочинку. «Долаючи вершини» – вміщає 40 осіб
(20 двоповерхових ліжок) у 7-и кімнатах. «Долаючи вершини» електрифікований, опалюється, містить кухню, душ, гарячу воду, три санвузли, п’ять умивальників та конференц-зал, кілька персональних комп’ютерів.
До місцевих цікавих принад належать гора Пікуй (найвища на Львівщині, 1408 м), річка, ліс, комплекс «Плай» (Сколівський район), водоспад в селі Кам’янка, фортеця Тустань, скелі Довбуша (с. Труханів), лижі, поляна для ігор. Попереднє обговорення програми.
Вартість проживання та харчування визначається індивідуально залежно від сезону та інших чинників.
Запрошуються до співпраці зацікавлені церкви та місії.
Сергій 097-1597064
Андрій 097-8496794, 099-0956687