Тепер понад 10 000!

Сьогодні близько 20 години мій блог перетнув десятитисячний рубіж переглядів (за лічильником flagcounter). За цей час я кілька разів переконався, що слово має вагу – деякі мої пости (1, 2) поширювали багато друзів у соцмережах, в тому числі пресвітери церков зі Стрия, Львова та Рівного, один з останніх обговорювало багато віруючих людей. Слово – це зброя і засіб впливу.

Найчастіше відвідувачі блогу з України (3210), США (849), Росії (142) та Німеччини (64). Потрапляли інколи на мій блог угорці та швейцарці :)

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПОСТИ за останній місяць Розповідь про українську мову (107), Долаючи вершини (81), Київський біблійний коледж (57), за останній квартал крім цих ще й Як зробити нещасливий шлюб щасливим (139), Церква і технології (94), за весь час існування блогу крім цих ще й Малювання і церква (157), Міркування щодо мови (127), Притча про сіяча (96). В середньому на блог заходять від 190 до 880 осіб за тиждень.

У липні я вперше розмістив рекламу – готель-ресторан “Вівчарик”, який є хорошим прикладом ведення бізнесу у нашому провінійному містечку Сколе.

2 thoughts on “Тепер понад 10 000!

  1. Сергію, як тобі ідея створити “професійний” теологічний форум, де обговорювалися б питання щодо деталей в розумінні тих чи інших доктрин, долання гріхів, і розуміння Бога в цілому?
    Чи ти вже хочеш бути політиком? Чи журналістом? Чи може програмістом? :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s