Сьогодні на проспекті

Сьогодні на проспекті Чорновола випадково почув розмову між молодою дівчиною і двома чоловіками, старшими від неї років так на 20-30. Розмова була про Бога, тому я не міг не зупинитися – стало цікаво. Дівчина намагалася панам розповісти щось про Бога, церкву, віру, а вони їй казали традиційний набір реплік “я вже християнин”, “Бог один”, “то все біле братство”… Дівчина мужньо трималася, а коли розмова втратила будь-який зміст – розвернулася і швидко закрокувала в напрямку до Оперного театру. Я наздогнав її і, побачивши, що в неї в руці якісь буклети, попросив собі один. Вона дала і почала розповідати Євангелію. Розповідала в цілому правильно і з надхненям. Говорила про Бога, святість і гріх, про Христа і спасіння. Я ставив запитання. На більшість дала правильні відповіді, а на деякі чесно сказала “не знаю”. Мала з собою Біблію і деякі місця показувала звідти. Я не одразу сказав, що віруючий. А коли сказав, ми обмінялися контактами.

Я кілька разів подумав – все ж таки молодець – вітер, а вона тут стоїть і зі мною про Бога говорить… Хоча у нас з панночкою погляди не у всьому співпадали, я подумав: як добре, що є хтось, хто хоче проповідувати Євангелію!.. І слава Богу за таких християн!

2 thoughts on “Сьогодні на проспекті

  1. Сергію, от у мене теж з тобою погляди на дещо кардинально різні. Але від того ти не став мені менше братом у Христі. Тому не варто звертати на різницю поглядів на неосновні речі))))
    Молодець, що так сконтактувався з тією дівчиною))

    • Тарасе, тут дуже важливо не припиняти пошуки, роздумувати, читати… Тому що інколи люди занурюються у релігійність, активно щось роблять, але глибина христянства не завжди зростає. А інколи навпаки: людина багато знає, але нічого не робить.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s