Потрібні мирні переговори

Сергій ЧЕПАРА

Мустафа Найем написав у фейсбук, що опозиційна трійка відмовляється від мирних переговорів за участю міжнародних посередників, якщо Росія також братиме участь.

У мене дуже мало симпатій до Росії, але Росія – впливова і велика країна, з якою рахується ЄС та США. Росія – споконвічний сусід України, у нас величезний спільний кордон, а багато українців ментально тяжіють до російського політичного і культуртного простору. Тому участь Росії як одного з міжнародних посередників цілком розумна.

Тому я вважаю, що всі українці зараз повинні докласти максимум зусиль  – звертатися до депутатів всіх фракцій, щоб воно знайшли порозуміння. Опозиціонери не мають права бути принциповими там, де їхні принципи безглузді. Якщо участь посередників ЄС та Росії потрібні – значить вони мають бути.

Особисто я буду звератитися через соцмережі до політиків, закликаючи їх до мирних переговорів. Україні потрібен мир, а не нові жертви. Нові смерті це не ціна нерозумних принципів. Українці! Якщо Ви думаєте так само – звертайтеся до політиків і вимагайте від них шукати миру. Україні не потрібна громадянська війна.

Можливо комусь такі звернення видаються смішними. Але якщо звернень буде кілька десятків тисяч – це може мати певний вплив. Українці! Не будьте байдужі до власної країни!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s