Російському нацизму присвячується

Vladimir Putin, Grand Kremlin Palace, 12/12/13Мені насправді шкода Путіна.

Цього тирана, злодія і брехуна найближчим часом сильно покарає Бог. Згадаєте моє слово. Це я не у пророка бавлюся. Путін все будує на суцільній наглій і цинічній брехні. Він будує імперію зла. Використовує обман. Він воює не зі США і ЄС (як він думає), а з Богом, і не тому, що Бог за США чи Україну, тому що Бог – Бог правди.

І тому я серйозно очікую великого гніву Божого для цієї паскуди. Я не знаю, що справедливий Творець вигадає для цієї недолюдини, але думаю мало не здастся. Може, як Навуходоносор травичку жертиме, як німа нерозумна тварина.

Путін ненавидить не американців, і не українців. Путін люто зненавидів росіян. Замість того, щоб дбати про їхній достаток, розвивати промисловість, науку, освіту, торгівлю, технології і мистецтва, він загнав Росію в глибоке дике середньовіччя, збіднив країну, значно погіршив її імідж. Завдяки самодержавцю Путіну в РФ процвітає беззаконя, алкоголізм, проституція. Він за це і відповість. Завдяки Путіну майже вся планета відвернулася від Росії і росіян. Путін створив “інформаційний острів”, де всі вважаєть його супергероєм, антифашистом, а всі за межами цього мікросвіту – напівхворим тираном і диктатором. Кремлівські підлизи з ранку до ночі хвалять імператора всія Русі на державних каналах, а всіх, хто проти – обзивають то капіталістами, то бандерівціми, то фашистами. Путін лютою ненавистю ненавидить Росію і ніколи не любив її. Особливо не любив він і Крим і Донбас – якби любив, не починав би війну, яка забрала життя тисяч. Путін ненавидить всі мови – англійську, українську, російську. Якби він любив російську, він відкривав би школи і дитячі садки, видавав-перевидавав Пушкіна, Тютчева, Лєрмонтова, Толстого, Тургенєва, видавав благодійні стипендії російським студентам і т.д. Ні, російська мова тут ні при чім. Формальний тупий привід убивати людей.

Не забувайте: Путін – Божа людина. Тому що “всяка влада від Бога”, тому що керує імперією з 150 мільйонами душ. Бог буде судити його, як свого слугу, якому Він дав керувати земним царством. Отож, хто там виграє війну на Сході нашої країни – не важливо. Буде Україна з Кримом чи без – не головне. Важливо те, що Вища Кара прийде вчасно. Важливо те, що Пречисті Очі пильно споглядають на всіх і все, і вирок буде виконано.

Тому тій істоті є тільки два шляхи – або якнайшвидше повірити в Євангеліє (і потрапити під спасаючу Божу благодать), або далі роздмухувати полум’я війни – і хто знає, через років 10 – Нюрнберг або Гаага. А у вічності жахливі страждання.

І я думаю, кінець ми побачимо своїми очима.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s