Полярна система координат

DV1372655Цей пост присвячується всім, хто намагається вести дискусію з росіянами в умовах війни в України.

Колись давно в одній країні жив дуже розумний чоловік – Рене Декарт. А був він не лише мислителем, яких мало, а й математиком, бо одного дня придумав “декартову” прямокутну систему координат, якою користуютсья всі математики світу та і не лише вони. Положення будь-якої точки в просторі чи на площині дуже зручно визначати двома чи трьома параметрами. Отож, встановлюєте “O” (0;0) і проводимо перпендикуляри до осей абсцис і ординат. М (2;3) означає, що точка М знаходиться дві одиниці над точкою О (0;0) по горизонталі і три одиниці по вертикалі. Так дуже зручно, та й виміряти відстань між точками О та М відносно нескладно – приблизно 3.6, тобто квадратний корінь з суми квадратів різниць відповідних величин.

Окрім прямокутної системи координат існують інші, зокрема полярна. Дві величини визначають кут та відстань. Іншими словами, використовуютсья геть інші параметри. М мала б координати (56.5, 3.6).

А тепер уявімо передачу даних між двома представниками різних систем координатів. Декартівець диктує набір чисел – ox, oy, який полярник сприймає як кут у градусах (чи радіанах) та відстань. Отож перший другого не зрозуміє, і другий першого. І поки вони не домовляться про одну єдину систему координат – годі чекати  на якісну комунікацію.

Росія, наш споконвічний сусід, мислить в дещо іншій системі координат, аніж Україна. Я не буду оцінювати правильність системи, лише скажу, що вона геть інша. Описати її можна так.
(1) Росія – свята православна країна.
(2) Крим наш.
(3) Південні та східні міста України завжди були російськими.
(4) Москва – столиця міст руських.
(5) У всьому винні американці.
(6) На боці Росії Індія та Китай, а це майже пів планети.
(7) Путін – ваабщє кльовий пацан.

Я хочу запевнити Вас що ніякої іронії в моїх тезах нема, а навпаки, намагаюся коротко і систематично пояснити як мислить середній росіянин.

Не намагайтеся переконати росіянина, що Степан Бандера не фашист і нацист. Він швидше повірить, що земля квадратна, кубічна, трубочкою чи плоска. Не намагайтеся пояснити, що кілька сотень молодиків з факелами у Львові раз у рік це не нацизм, а ознака демократії, бо нацизм це ідеологія, а з факелами може вільно ходити будь хто і будь коли. Те, що Степан Бандера три роки сидів в німецькій тюрмі взагалі нічого не змінює, власне, жоден факт нічого не змінює. Тому що хороша Росія перемогла поганий фашизм. Тепер якщо хтось проти Росії, то він фашист, тому що Росія за визначенням бути фашистською не може. Так само як і не може обманювати російське телебачення. Не намагайтеся згадати як багато для перемоги зробили Канада, США, Франція, Британія чи Польща. Не намагайтеся пояснити, що ОУН-УПА боролися за незалежну Україну, тому що ще в радянських підручниках було доведено, що всі вони бандити і поплічники фашистів.

І ще. У Ростові на Дону краще знають, що відбувалося в Україні. Ну, зокрема через найчесніший телеканал у світі Лайф Ньюз. Українські, європейські та американські журналісти та громадські діячі або нічого не тямлять, або свідомо мовчать, або теж фашисти.

Наприклад, ви захочете пояснити чому Путін нехороша людина, редиска. Наведете 250 аргументів. Вас чекає фіаско, тому що ви замахнулися на базовий світоглядний пункт №7 “Путін – ваабщє кльовий пацан”. Лише основуючися на пунктах 1-7 можна що небудь довести. Наприклад, довести, що Путін хороший талановий лідер, дбає про благо Великої Росії. Це гармоніює з пунктом №7 “Путін – ваабщє кльовий пацан”. А от Путін ошуканець, чи Путін агресор не гармоніює.

Йдемо далі. Україна – незалежна держава. Ні, і знову ні! І тут рятує пункт №5 “У всьому винні американці.” Адже це вони Союз розвалили. Ну і ще бандерівці. І ще Єльцин, ставленик США, агент ЦРУ і ДержДепу. Недавно була введена нова доктрина – книги з історії України друкувалися на американські гроші. Ну ще б – в них же написано, що державність йшла від Києва до Москви, що Україна згадується ще у 1187 році. В них написано, що Російська імперія русифікувала Малоросію, і саме тому їх друкували американці. Тобто книжки містять дещо дивні твердження, тому, очевидно, друкували їх американці. Грушевський і Костомаров прцювали чи то на німців, чи то на самих американців.

Америка взагалі дуже дивна країна. Всі американці щодня щогодини думають про одне – як на танках заїхати у святу Русь, у головне православне місто світу Москву. Не лише Президент США, а й держсекретар, сенатори і губернатори мізкують як би то перемогти Росію. Про це думають і селяни, і містяни, і газетярі, і вчителі, і лікарі. Знищення Росії відвічна мрія капіталістичного прогнилого заходу.

В Росії не може бути алкоголізму, наркоманії чи проституції… правильно, тому що “Росія свята православна країна”. Це в пункті першому нормально написано, просто читайте.

Українську мову створили штучно – чи то австрійці, чи то поляки. А може і американці? Хто зна. Російська мова існувала ще за стародавніх часів. Тарас Шевченко нібито український письменник, але більшість свого життя провів в Росії, що однозначно доводить, що в України нема своїх письменників.

США, Канада, 29 країн Європи, Австралія та Японія ввели санкції? Не біда! Нас підтримує Індія та Китай. Між іншим у російській вікіпедії переконливо написано, що Росія, Індія та Китай в недалекому майбутньому будуть виробляти значно більше товарів та послуг, ніж всі інші країни. Як Ви розумієте, всі інші – це прогнилі капіталістичні країни.

А ще YouTube містить безліч відеороликів про самогубства в Європі та США. Кожен росіянин знає, що ніяких самогубств в Росії не було і бути не може, тому що Росією керуєю її мудрий правитель, батько Путін Володимир Володимирович. Спасибі йому за щасливе дитинство і щасливу юність. А також за все щасливе життя під керівництвом товариша… ой, пробачне, пана Президента.

Тому якщо Ви все ще хочете вести дискусію з росіянам я Вам дуже раджу гарненько подумати чи вистачить силоньки. Адже прийдеться доводити, що Бандера – не злочинець, Москва – молодша від Києва на віка, Путін ошуканець, а в США є багато хорошого, що можна запозичити і Україні, і (о, горе!) Росії.

Успіхів Вам та творчої наснаги!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s