Така різна Коломия

Я з Наталею відвідали Коломию. Їхали маршруткою, було дуже спекотно. Дороги Франківщини дуже поганенькі, ремонтують їх про людське око (тобто, не ремонтують, а імітують).IMG_6069

В центрі міста – гарненька Ратуша, побудована в 2-ій половині XIX століття.

IMG_6074

То тут, то там в центрі міста можна зустріти такі сипатичні вказівники…

IMG_6101

Як і в інших галицьких містечках, в Коломиї багато храмів різних конфесій – католиків, греко-католиків, православних. Більшість діють.

IMG_6117

Близько від центру тематичне кафе, трохи подібне на “Криївку” у Львові – “Штольня”. Тут можна замовити комлексний обід за 26.50 грн (!!!), а в доволі великому закладі є кілька кімнат, одна з яких майже не освітлюється – як у справжній штольні (шахті). Раджу відвідати!

IMG_6161

Вуличні музики у Коломиї також є, хоча не всі співають гарно…

IMG_6163

Івану Франку не лише пам’ятник поставили, а й пам’ятні дошки, і всяке різне. Іван Якович був у місті кілька разів, а крім того, відбував ув’янення у австрійській тюрмі за соціалістичні антиімперські погляди…

IMG_6204Поруч з гарненьким центром прекрасно вживаютсья жахливі околиці. Але про це – в наступному пості через кілька днів.

Маленька довідка: м. Коломия засновано 1241 року. Зараз в містечку проживає 61 тис. осіб. Міський голова – Слюзар Ігор Богданович.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s