Безвізовий режим і сексменшини…

821429_lУкраїнські депутати не хочуть голосувати за поправку до трудового кодексу, де вказано, що не можна звільнити через релігійні переконання, стать, колір шкіри і таке інше, а ще через сексуальну орієнтацію.

А тепер скажіть мені таке: а скільки людей насправді звільняли з роботи через те, що вони гомосексуалісти? І таке – а як Ви до цього ставитеся? Не до гомосексуалізму, а до гомосексуалізму, як причини не взяти на роботу робітника чи звільнити його.

Якщо Ви не расист (а просто світлошкірий чи темношкірий) Ви вважатимете що звільняти лише через колір шкіри неправильно. Але якщо Ви гетеросексуал (тобто традиційної орієнтації) – чи правильно звільняти будівельника/вчителя/інженера лише тому, що йому подобаються чоловіки?

От що я думаю.
Безперечно, в Божих очах гомосексуалізм гріх. Але чи можна вигнати з роботи когось лише тому, що він грішить цим гріхом? Не знаю. Може і можна. Якщо б я був власником фірми, для мене було б важливо, щоб там працювали люди з такими ж уподобаннями (в цьому питанні, звісно).

А якщо ми зараз пропустимо цю норму, років через 20 не зможемо звільнити з церкви диякона, якщо той стане гомосексуалістом. І на його боці буде закон. Тому про це все слід гарненько думати наперед.

Взагалі я думаю, що порівняно сильна Європа нав’язує нам свої правила гри. Україна слабка і не може відстояти свою думку. Якби ми були багаті, як Швейцарія, ми б по-іншому заговорили. А на разі треба робити вибір – або так, як вони хочуть, або стояти у чергах за візами…

2 thoughts on “Безвізовий режим і сексменшини…

  1. Я думаю диякон сам зрозуміє, що потрібно іти, але суть не в тому, бо насправді Європа має право нав’язувати свої правила нам. Якщо ми хочемо ходити в їхній горшок, то будемо ходити туди по їхнім правилам. Тут вони праві, що права гомусексуалістів повинні бути на рівні з усіма незалежно від того чи це суперечить чиїмось поглядам на цей світ. Кожен з нас міг би бути опонентом теперішніх наших особистих поглядів, якщо б банально народився наприклад в атеїстичному Китаї чи в общині якогось племені де ціниться товста дружина і гомосексуальні стосунки.
    Як кажуть “Кто прав, кто виноват тут не поймеш”, а тому краще всі нехай будуть рівними.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s