Знову про ЛГБТ. Старе-нове чи правильне-неправильне?

Всі дискусії у фейсбук можна звести до такого: якщо Ви проти ЛГБТ, то Ви проти демократії, миру, сучасних технологій, Європи, правильних цінностей і всього доброго, світлого, ніжного і пухнастого. А якщо Ви за – то Ви прогресивний, сучасний і класний. Якщо Ваша головна цінність – толерантність, то Ви прикольний. Якщо Ви щось не толеруєте – Ви відсталий дикун, релігійний фанат, неосвічений консерватор.

Що я можу сказати? Видно руку (чи хвіст і ріжки) майстра перекручень. На превеликий жаль, навіть дійсно класні люди, яких  я поважаю (політики і журналісти), виступили за толерування і рівноправ’я гомосексуалістів і лесбіянок. Чому так? А з кількох причин.

  1. Люди забули, що ідеї верховенства права та справедливості приніс у світ юдейсько-християнський світ. Так-так, це у Біблії написано, що навіть цар має коритися закону і не все йому можна. Це Біблія ще у Законі Мойсея захищала вдів і сиріт. Це вона, Біблія, навчала поважати і любити жінок! Біблія! Християнська Біблія!
  2. Неправильне розуміння свободи. Розуміння правильне включає завжди рамки (бо людська свобода завжди обмежена, а не абсолютна), та відповідальність. Відповідальність перед Богом (навіть якщо Ви корчите з себе агностика чи деїста), перед державою, містом, сім’єю, церквою.
  3. Не треба надто багато чекати від невідроджених людей. Одні невідроджені толерують гомосексуалізм, другі в масках прийшли їм вправляти мізки дубинками. Де тут Бог? На Своєму боці, як завжди. Бог не підтримує ні одних, ні інших. Бог називає гріх гріхом, навіть якщо грішники суперпрогресивні. Чи суперконсервативні.

Церкву вже наперед оголосили відсталою, надто консервативною. Ей, церкво, покинь Біблію і Бога, та й просто займайся благочинністю – волає сучасне суспільство. Церкві нав’язують образ відсталості, фанатизму, ігнорування духу нового часу.

А взагалі я не думаю, що в Україні є дійсно ця проблема. Її штучно вкидають і заварюють кашу – щось таке як мовну проблему. В українському законодавстві нема жодного рядочка, який обмежує інтимне життя когось. У нас законно жити і спати з ким хочеш, і незаконно обмежувати в роботі чи соціальному захисті прихильників нетрадиційного інтиму.

3 thoughts on “Знову про ЛГБТ. Старе-нове чи правильне-неправильне?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s