Як викрадач металевих люків може стати убивцею

kanalizatsionnyi-kolodets-iz-bochki-2310Цю історію я почув від одного протестантського служителя, який 6 років проживає у Львові.

Одного разу 2 роки тому у Львові була прекрасна погода – світило сонечко, небо було синьо-блакитним. У парку на Левандівці гралися діти, поруч були їхні мами. Оскільки погода була чудова, то і дітей, і дорослих було багато.

Але якийсь негідник напередодні поцупив люк. Отож після цього яма без люка стала небезпечною. Одна трирічна дитина, граючись, підійшла до ями і впала в неї. Бабуся з криком підбігла до дитини, але та від травм померла. Це стало чорним днем для батьків, і вони ще довго житимуть з цим – через якогось негідника, який заробив кілька гривень на люку, вони втратили своє дитя.

Хто винен? Може, працівники комунального підприємства, які не помітили нестачу. Може, в них не було часу накрити всі ями? А може бабусі треба було бути пильнішою, коли гуляла з дитиною? А може працівники МНС?

Одне я знаю точно. Злодій, що украв люк став (ненавмисно) убивцею. Він забрав маленьке життя. Може він і не знає того? Може, десь проклинає владу і олігархів, які довели його до такого – красти люки? Хто зна…

P.S.
Ця історія була записана зі слів служителя, деякі несуттєві деталі трохи відрізняються від версії, поданої журналістами.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s