Світ неймовірно тісний, або як я зустрів у фейсбук віруючу викладачку української мови для іноземців

Львівський національний університет імені Івана Франка

Львівський національний університет імені Івана Франка

Частина перша.
Коли моя Наталя, тоді ще наречена, а зараз дружина, приїжджала у Львів до мене, вона привозила двом викладачкам гроші від Ольденбурзького університету. Викладачки ці живуть у Львові, але співпрацюють за угодою з німецьким універом, за що отримують гроші. Так от. Наталя моя вийшла заміж, звільнила місце на кафедрі. Переїхала до Львова.

Частина друга.
Сьогодні я випадково побачив дуже хороший сайт “Крок” для іноземців, які вивчають українську. Там є різні матеріали для викладачів, студентів та навіть дітей. Сайт зроблений дуже професійно і гарно, достойний похвали. Я написав їм у фейсбук, мовляв, дуже гарний сайт. І хоча Ви мої конкуренти, але справу гарно робите, захоплююся Вами! Вони відповіли. Зав’язалася розмова. З’ясувалося, що викладачка, яка мені відповіла, це та сама, якій моя Наталя привозила гроші, і яка їде в Німеччину в Ольденбург працювати в університет.

Частина третя, неймовірна.
Хоча в Україні протестантів лише 1% викладачка виявилася… саме так, християнкою з протестантської церкви! Словом, сестрою у Христі для нас з Наталею.

Все це дуже цікаво. Я один, хто тут бачить Божу руку?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s