Маленьке свідчення

книги, книги...

книги, книги…

Три або чотири роки тому прочитав книгу Джона Р. Райса “Моліться, просіть і одержуйте” (1960), видану канадською діаспорою. Книга була цілком присвячена молитві, і мене дуже надихнула. Автор з одного боку розглядав багато уривків Біблії про молитву, а з іншого – наводив десятки і сотні прикладів з життя свого, своїх друзів, знайомих та просто випадкових людей.

Кілька місяців тому я зміг цей екземпляр отримати з метою передруку. Книгу я відсканував, розпізнав, передав на макет. Але от біда – церква, частиною якої я є, не захотіла її друкувати і поширювати. Тоді я помолився і попросив Бога дати на це служіння гроші. Зі свого боку моя сім’я також була готова дати певну суму. Я написав кільком людям, і через кілька днів відгукнулося три сім’ї, дві з яких постійно проживають за кордоном, і з якими я нечасто контактую.

Тим не менше, Бог дав гроші, і книгу я друкуватиму. Оскільки бюджет відносно невеликий, то друкуватиму лише 70 примірників. Якщо все буде гаразд, репринтне видання побачить світ в другій половині червня. Але попереду ще макет і вичитка тексту. Гроші вкладені немаленькі, тому треба постаратися зробити все гарно. Книга розповсюджуватиметься між друзями і знайомими безкоштовно.

UPD. Важливе оновлення, про яке я забув!
Після того, коли ми вирішили пожертвувати певну суму на друк книги, одне подружжя просто так благословило нашу сім’ю майже такою ж сумою! При чому подружжя це точно не знало про наш проект з книгою. Чи не дивно?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s