За лаштунками Волині 43. Презентація книги

Сьогодні у книгарню “Є” завітав Володимир В’ятрович, історик, публіцист, директор Інституту національної пам’яті. Він представляв свою книгу “За лаштунками Волині 43”

img_4160

Ця тема (збройного конфлікту поляків та українців на Волині у 1943 році) викликає величезний резонанс і в польському і в українському суспільстві. Пан В’ятрович наголосив, що важливо бачити події на Волині 1943-го року не тільки зі своєї точки зору, а й намагатися зрозуміти поляків.

img_4161

Історик вважає, що свідчення про ті часи – цінні, але ще важливіше працювати з документами. Річ у тім, що зараз тема волинського збройного конфлікту сильно “прокачана” медійно,  і навіть безпосередні учасники подій можуть бути необ’єктивними.

img_4162

Резолюція польського сейму, на думку Володимира – трохи дурничка. Верховна Рада не повинна приймати аналогічну резолюцію, бо це буде ще одна дурничка, тільки тепер з нашого боку.

img_4167

Конфлікт між Україною і Польщею вигідний в першу чергу Росії, яка зацікавлена в послабленні обох держав.

img_4163

Велику частину зустрічі з публіцистом зайняло спілкування з гостями, яких було близько сотні. Це були львів’яни і гості міста різного віку – від студентів до сивочолих дідусів.

img_4164

Книгу можна придбати в книгарні “Є” або іншій. Коштує вона приблизно 90 грн.

img_4168 img_4166

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s