Подорож в країну навпаки

"Ніщо не правда і все можливо"

“Ніщо не правда і все можливо” (книга праворуч)

 

Я листуюся з росіянами, щоб зануритися у світогляд людей, зрозуміти логіку, цінності.
І здається я переконався, що в тій чи іншій мірі більшість росіян поділяють політику Путіна – навіть якщо прямо так не говорять чи не думають. По суті ми маємо велику державу на сході яка має мільйонну армію, яка (країна) хоче і може воювати – танками, телевізором і грошима. Все це завжи буле оправдано – справжніми приводами або вигаданими. Путін може воювати на сході кілька років, і пояснення буде таке:

Коли українська армія стріляла у ворога і потрапила у мирних людей, то вона так робила навмисне. Жорстокі і цинічні очільники України наказали стріляти по мирних людях, які тихо і мирно вивісили один російський прапор поруч з українським… Росія довго і терпляче вичікувала, але коли “укри” убили дуже багато шахтарів, то вона по-дружньому допомогла простолюдинам на сході України – трохи підкинула грошей, їжі, кулеметів – просто щоб люди протрималися довше. Тепер Росія все ще має мрію все закінчити мирно – для того вона засилає туди бтри, танки, кулемети, гроші, військових тренерів, дозволяє “працювати” там добровольцям з Росії і не тільки. Все заради доброї мети – не дозволити київській недовладі окупувати острівок російської свободи в україні. Ще росія збила буком літак – і все тому, що бажає всім миру, щастя і добра. Росія – це країна-мати Тереза.

Час від часу Путін говорить, що України нема, і мову вигадали штучно, але то дитячі забавки, просто він щось бовкне, не подумавши.

Ніяких паралелей між окупацуією половини Польщі в 1939 році, війною з Фінляндією і подіями тепер нема і бути не може! Росія зараз і СРСР колись – нічого спільного!

Обкладинки західних журналів за останні роки

Обкладинки західних журналів за останні роки. Здебільшого Президент Росії зображений як оккупант, вампір, гангстер, нацист або клоун

Західні країни ввели санкції проти Росії не через її участь у Криму чи на Донеччині. Це був формальний привід. Насправді всі вони давно чекали, як напакостити Росії, яку вони щиро ненавидять. звісно, у США і Європі теж є нормальні люди. Та й очільники західних країн скоро розберуться, чим є україна насправді, і тоді – начувайтеся, українці – міжнародний суд і все таке.

Ага. ДНР і ЛНР повноцінні нормальні держави. Вони, звісно, мають деякі проблеми, але Росія їх не визнає і не включає в свій склад з простої причини – щиро бажає повернення їх в мати-Україну. Те, що їх взагалі ніхто у світі не визнає – теж не аргумент. Все політика. Країна може існувати і у міжнародній блокаді – от подивіться хоч на демократичну Північну Корею. Живуть же люди, щасливі навіть. Просто вони (оті справжні республіки на сході України) мають отримати автономію, бо всі регіони мають право на автономію, якщо дуже хочуть. Конституцію треба переписати під Донецьк. Цей відвічний східно-український етнос заслужив на культурну, мовну і політичну ідентичність. Всі регіони мають свою ідентичність.

Десь так.
“Ніщо не правда і все можливо” – так називаєтсья книга Пітера Помаранцева про сучасну історію Росії. Я її (ще) не читав, але назва вже дуже подобається. Книга видана англійською, німецькою та українською мовами.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s