Сирота при живих батьках

Наталя Синкальська

Наталя Синкальська

Наталя Синкальська

Бог створив людину для відносин з Ним. Не просто так, не для того, щоб вона для себе жила і тільки свої бажання задовольняла… Чим скоріше людина це зрозуміє, тим скоріше її життя набуде сенсу. Ким може вирости дитина, яку змалечку залишили на вулиці? Важко уявити, що її життя буде щасливим і повноцінним без мами і тата, які для неї все. Люблячі батьки правильно скеровують дитину, адже вони бачать все з іншої перспективи, значно більше, ніж бачить дитина, обмежують її егоїстичні бажання для її добра, дають настанови, постійно будують стосунки з нею, виховують любов до інших, вчать  послуху. А тепер подивіться на сироту, яку покинули батьки і вона мусить виживати сама і опиратися тільки на свої знання. Це ті люди, які свідомо вибрали не пускати Люблячого Батька в своє життя, думаючи що Він їм не потрібний, Його любов лишня, Його настанови застарілі і тільки їх обмежують.

Кілька тижнів тому мене дуже засмутила та вразила звістка про самогубство лідера гурту “Лінкін Парк” Честера Бенінгтона. Людина, яка досягла такої слави, багатства, сім’ї, мала шестеро дітей, страждала залежністю від наркотиків і алкоголізму, врешті-решт закінчила життя самогубством….

Люди постійно шукають чогось, що може заповнити їхне серце, і чим більше вони стараються, тим більшою стає порожнина яка призводить до розчарування, депресії чи навіть самогубства. Для когось заповнення цієї порожнини це лайки за фотографії, для когось новий айфон, робота, будинок, поїздки. Це все приносить тільки миттєву радість. Порожнину в серці заповнює живий Бог. Не ходіння в церкву раз на тиждень/місяць чи проказування молитв завчених на пам’ять. Без усвідомлення жертви Христа ми все ще мертві для Бога і Він мертвий для нас. Він ще не є тим Батьком, до Якого ми в першу чергу звертаємося за допомогою, Хто є першим порадником в складних ситуаціях, хто заповнює наші серця радістю і любов’ю.

Ісус дає кожному шанс прожити інше життя, через Нього і для Нього. Він пожертвував ради нас своїм життям, щоб ми мали доступ до Бога. Він помер за наші гріхи. Без нашого визнання в серці і розумі, що жертва Ісуса була необхідною для того, щоб нам стати Божими дітьми, ми ще не належимо Йому, Бог тоді є просто релігією, Кимось віддаленим, а не люблячим Батьком, який вже зараз хоче нам допомагати, правильно скеровувати нас в житті, підтримувати, розраджувати, благословляти. Як прекрасно мати таку підтримку! Бог хоче для нас якнайкраще, все що нам потрібно – це тільки слухати Його слів і бути Йому послушними. Чому людина хоче сама все вирішувати, потім сама через це страждає?

Якщо життя наповнене Богом, все стає на свої місця, з’являється гармонія і ви ніколи не пошкодуєте, що колись віддалися в руки Небесному Отцеві….Він знає що і коли нам дати  чи забрати, Він великий Бог, який шукає кожного з нас, щоб дати справнє життя, щоб нас виховати терплячими, добрими, люблячими дітьми, на користь в першу чергу і нам самим.

Про автора:
Наталя Синкальська – українка, родом з Добромиля, що на Львівщині. Зараз з чоловіком та двома дітьми проживає у Мюнхені.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s