100 000 – це багато чи мало?

Ось і перетнув мій блог позначку 100 000 відвідувань. 504 пости за 5.5 роки. Блог стартував в січні 2012 року і ніколи не зупинявся. Додавалися теми і категорії – християнське життя, громадянська позиція, моє життя.

Всі рекорди побив пост в січні 2017 року (Дівчата, мені Вас дуже, дуже шкода – 12500 переглядів) – у мене тоді народилася донечка і я описав як це було, тобто пологи на Мечнікова. Люди читали, коментували у фейсбуці. Дехто навіть сказав, що пост замовила адмінстрація пологового. Звісно, ні.

Інші популярні пости: Розповідь про українську мову (4500)- писав не я, але народ читає. Про шлюб (2500) теж не моя творчість, але якщо комусь допомагає – я тільки за. Про свою роботу пишу тут – Українська мова як іноземна (2400).

Спробую пояснити стару заюзану тему про віру і діла в світлі Якова 2ий розділ. То відкрило 1900 людей. Українська мова стає популярною, її вивчають іноземці з різних куточків планети. Як навчити розмовляти солов’їною – тут, 1300. Подорож в країну навпаки і про Львів коханий 15 фактів набрали приблизно по 1200 переглядів. На останній позиції серед “тисячників” –  Як отримати карту поляка. Я отримав :)

Зараз середня відвідуваність 3000 за місяць, 700 за тиждень, 100 за день. Блог читають у різних країнах світу – окрім України ще в США, Росії, Польщі, Німеччині, Великій Британії, Італії.

До речі, розглядаю можливість платної реклами на моєму блозі.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s