Три місяці без інтернету та телефону

Десь чув що хтось комусь пропонує 3 мільйони доларів, якщо людина проживе три місяці повністю без інтернету, телефону, комп’ютера, планшетів і все таке. Неважливо, правда це чи ні, 3 мільйони чи 10 тисяч. Насправді я б погодився заради інтересу (і грошей також).

Але на хвильку уявімо, що треба відмовитися від того всього. Без інтернету прожити це одне, а і без комп’ютера і без телефону – таки непросто. Як комунікувати на відстані? Як розмовляти з дружиною чи мамою, з пресвітером церкви чи друзями? Ми вже так звикли до того всього, що не знали б куди подіти весь вільний час.

Я одразу подумав би: якби мені проповідувати в церкві, то треба Біблію вручну перелопачувати, бо програмами користуватися не можна. Електронними словниками, перекладачами – теж ні. Читаєш паперову книгу англійською? Ну то перекладай незрозумілі слова з допомогою паперового словника. Все записуй не на ґуґл драйв/еверноут/трело, а на папері. Носи з собою не смартфон, а паперовий блокнот.

Я от думаю, що заради експерименту таки погодився б. Навіть за невелику винагороду. Цікаво ж. А, ну і паперові листи тоді треба писати…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s