10 хороших християнських книг

Автор: Олег ГАЦЕНКО,
бакалаврант богослів’я

  1. Біблія (Бог та ≈ 40 авторів)

Книга, яку варто кожній людині світу прочитати – ця книга ніколи не публікується як бестселлер, адже Вона дуже далеко у відриві від решти книг. Вона містить актуальну інструкцію для нашого життя, Божий план, історію, поради та багато чого цікавого. А найголовніше: це Боже Слово – яке Бог об’явив людям і яке пережило багато поколінь.

  1. Жити за книгою (Ховард Дж.Хендрикс)

Книга, яка дає поради для ходіння у Слові. Навчає жити за духом. Людині, яка не один рік у християнстві, буде цікаво перевірити себе: Чи дійсно я живу для Бога? Як Бог змінює моє життя завдяки Писанню?

  1. Жага до перемоги (Джо Уолл)

Книга, яка пояснює, що ми можемо отримати небесні нагороди завдяки нашому ходінню за духом тут на Землі. Це дає розуміння – а що далі після увірування в Ісуса Христа, як свого Спасителя і Викупителя від покарання за гріх? А далі – наше осячення для прославлення Бога.

  1. Створення біблійної проповіді (Рамеш Річард)

Книга, яка допоможе вам бути чудовим співпозмовником, добре формувати думку, а головне навчить вас готувати проповідь/публічний виступ.

  1. Моліться, просіть і одержуйте (Джон Р. Райс)

Книга, яка дасть краще розуміння: Що таке молитва? Хто вправі молитись? Чи Бог чує всі молитви? Чи Бог відповідає на всі молитви?… Людина, яка не молиться своїми словами – це те саме, що з людьми спілкуватися одним і тим же віршиком…

Ось вони - хороші християнські книги

Ось вони – хороші християнські книги

  1. Небезпечне покликання (Пол Девід Тріпп)

Книга, яка дасть розуміння, що пастор – це нелегка ноша… І можливо ваша думка або ставлення до служителів зміниться у кращий бік. Ця книга буде корисною як служителям так і прихожанам.

  1. Франчайзинг МакЦерква (Томас Уайт)

У сучасному світі не обійтись без швидких забігаловок перекусу… А якщо це переходить на церкву? Людям потрібен тільки перекус Божим Словом? Саме ці та інші проблеми і їх вирішення описані в цій книзі.

  1. Історія церкви (Джеймс Норт)

Без минулого – немає майбутнього… Що ви знаєте про Церкву? Її утворення? А чи знали що Церква тісно перепліталась із великими правителями планети? Ця книга одна з небагатьох, яка містить стислі історичні факти про церкву з моменту її утворення до сучасності… І все це в одній книзі.

  1. П’ять мов любови (Ґері Чепмен)

Книга, яка підштовхне зрозуміти себе… А головне – допоможе розуміти, оточуючих, яким ми так чи інакше приділяємо увагу. В кінці книги є невеличкий тест для визначення своєї мови любові. Чим чесніші ви з собою – тим точніше ви зможете визначити свою мову. Стосовно оточуючих – будьте уважніші на ту чи іншу реакцію оточення=)

  1. Голодні успадкують (Зейн Ходжес)

Книга, як коментар, написана у художньому стилі, яка дозволяє поринути у прості істини, які дуже важливі для спасіння від покарання за гріх. А особлива увага приділена поясненню різниці між даром вічного життя та учнівством. Книга розкриває базові духові принципи на стежці до вічності…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s