Батьки, бережіть своїх дітей

Діти і алкоголь

Діти і алкоголь

Або що роблять підлітки, поки батьки не бачать

Йду з “Нової Пошти” по вулиці Караджича. 12-а година дня. Назустріч четверо підлітків, років по 14-15. Троє, двоє хлопців і одна дівчина, ведуть ще одну дівчину-підлітка. А та четверта – чи то дуже п’яна, чи то хвора – йти сама не може, очі закотила, руки-ноги не слухаються, її ледве ведуть, майже несуть. Підходжу, запитую, в чому справа. Ті троє мені відповідають хором: “все нормально, все нормально”. А я механічно йду далі. Через 3 метри розумію, що зробив неправильно. В голові проскакують різні думки – а якщо вона під наркотиком? А якщо її побили? Я розвертаюся і знову підходжу до них.

Поруч проїжджав водій на фургончику. Зупинився. Підлітки перконали його відвезти ту четверту, яку звали Галина, додому. Розповіли версію: ми йшли і знайшли її. Отаку п’яну, в кущах лежала. Ну ми дорослі починаємо догадуватися – компанія просто випила, і ця Галина випила забагато. Хоча … таке враження, що вона або дуже багато випили, або вино якесь було сумнівної якості. Харчове отруєння сталося, мабуть.

Під’їхала ще одна жінка на дорогій машині. Вона викликала швидку, потім поліцію. Ми занесли дівчину в котельню поруч – надворі -10, а стояти сама вона не може. Галина ця то слину з роста пускала, то блювала. Вона була не при тямі, майже нічого не говорила. Через 10 хв приїхала швидка, ще через 3 хв – поліція. Я побув ще кілька хвилин і пішов.

Ті троє підлітків, які були там, спочатку казали “мамі не кажіть”, “швидку не викликайте”, а потім зрозуміли, що справи кепські і почали дорослим дякувати.

Коли я був школярем, то у нашому провінційному містечку Сколе такі випадки були рідкістю. Думаю, що у 90-их вони були рідкістю і у Львові.

One thought on “Батьки, бережіть своїх дітей

  1. Думаю і зараз вони рідкість. З теорії ймовірностей, якщо якась рідкісна подія й сталася – в неї все одно могла бути ймовірність з околу нуля.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s