Львів. Що побачити і де поїсти? Поради туристу

Доки приїжджатимуть туристи у Львів, доти запитуватимуть “Що цікавого у Вас можна побачити? Де смачно і недорого можна перекусити?”

Звичайно, відповіді дуже відрізнятимуться, залежно від того, які саме очікування в туриста. Комусь потрібна Опера, комусь – поїсти, попити і спати лягти.

Але спробуємо дати універсальну відповідь, якщо це взагалі можливо.

До типових архітектурних скарбів Львова сміливо можна віднести такі об’єкти:

Площа Ринок. Тут стоїть Львівська міська рада і ратуша. Можна піднятися східцями на оглядовий майданчик та оглянути центральний Львів.

Якщо Вас цікавить Львів сакральний – то тут храмів до вибору, до кольору. Є католицькі, протестантські, православні. Радимо відвідати Гарнізонний храм Петра і Павла, Домініканський храм, Вірменську церкву, Бернардинський храм, храм Ольги і Єлизавети, Собор Святого Юра, Латинська катедра…

Хто хоче побачити не “класику”, а щось цікавіше – є низка будинків останніх десятиліть Автро-Угорщини. Тут на фото приватний будинок Равського (Чупринки, 61).

Кого цікавить Львів націоналістичний – можна відвідати музей історії визвольних змагань за адресою Лисенка, 23А. На фото: пам’ятник Степану Бандері.

Музеїв у Львові також вдосталь. Відвідати можна і Львівську картинну галерею. На фото: колись – палац Дуніковських, зараз – національний музей.

Якщо Вас цікавить Львів польський – то починайте з пам’ятників Адаму Міцкевичу, Яну Кілінському у Стрийському парку та Бартошу Гловатському біля Личаківської. Потім підіть на Личаківське кладовище, де поховано понад 350 тис. осіб, багато з яких – поляки Львова.

Перекусити у Львові можна багато-де. Скрізь і всюди кафе та ресторани. Не дуже дорого поїсти можна у “Пузатій хаті”, “Сіли з’їли” чи “Час поїсти”. Попити кави можна у “Копальні кави” на площі Ринок.

На вулицях Львова завжди багато музик. Інколи українських, інколи іноземних. Ось ці, до прикладу, приїхали з Європи.

Громадський транспорт у Львові – це автобуси, маршрутки, тролейбуси та трамваї. Якщо на великих комфортабельних автобусах їздити ще можна, то маршрутки зазвичай переповнені, а водії їхні дуже неввічливі. І ще у нас є ЕкоБус. Їздить така штука на акумуляторі.

Де заночувати? Готелі і хостели до Ваших послуг. Якщо кругленька сума не проблема – рекомендуємо готель Leopolis. Найдорожчий номер коштує 380 євро за ніч. Але у хостелах ніч буде коштувати 150-200 грн.

Якщо Ви захочете якісну, цікаву та пізнавальну пішохідну екскурсію (українською, російською, англійською) – її можна замовити за телефоном 097-159-70-64.

Ласкаво просимо до Львова!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s