Не всі злодії політики – Павло Сілковський

Чому вага має бути чесною?

Чому вага має бути чесною?

Насправді, злодії – не лише слуги народу. І це дуже боляче. Лише вчора мене знайомили з тонкощами додавання різних рідин у м’ясо на ковбаснях для прибавки ваги м’ясних виробів. Дядько з села розводить сметану молоком чи водою і додає смекту для густини, а потім продає мамам з маленькими дітками як натуральне. А бабці на ринку купують інкубаторські яйця, підмащують курячим послідом і продають як домашні.

Хтось підкручує вагу, хтось не доливає бензину, хтось не дисипає цементу в бетон, а хтось не докидає асфальту на дорогу. Хтось не вводить призначені медикаменти, а хтось тягне речі з роботи. Хтось розпиває спиртне прямо у дворі перед дітьми, розкидаючи при цьому сміття навколо. А на вимогу викликаних поліцейських припинити це, кидає у відповідь: “А нехай Лещенко спочатку продасть свою квартиру!”

Кожен відповідальний на своєму рівні і може бути таким жорстким до оточуючих, якщо є безкомпромісним до себе. Як би того не хотілося, але нас не врятує ненависть до депутатів. Вони, зрештою, представляють наше ж суспільство. Можливості проявится просто стали більшими. Але нас врятує ненависть до зла, навіть якщо воно у власному виконанні. Почитайте Біблію і побачите, що суспільство не може мати повного успіху доти, поки підкручена вага і зменшений літр не стануть однаково огидними як для покупців, так і для продавців.

(з соцмереж)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s