Ще три дні… – Юрій Притика

 

Воскресіння Христове - це дар людству

Воскресіння Христове – це дар людству

Наша сім’я, як і більшість українців, дуже любить пільги. Тому, коли ми з Людочкою шукали квартиру, де будемо жити після одруження, і дізналися, що в одній є пільги, ми одразу вирішили – знімаємо! Зрештою виявилося, що поряд з пільгами ми отримали дуже багато просто царських привілегій. Квартира велика і світла, зовсім поряд парк та ринок, господарі найкращі люди на планеті, а з нашого вікна, що на 9-му поверсі, краєвид гірший хіба що за морський. Сусіди тихі та чемні, а голова ОСББ – жінка, яка могла б очолити будь яке міністерство, про такого організатора лише мріяти. І ось живемо ми і тішимося, чекаємо народження Софійки. 

Одного дня, заглянувши в поштову скриньку я вийняв звідти зелений папірець, такий що приходить усім на оплату послуг. Подивився в нього і ледь не знепритомнів. Спочатку думав помилилися скринькою, таке вже було, виявилося – ні. Потім заспокоївся, думаю просте непорозуміння. Сума на олату в 6 разів! перевищувала звичайну.
Десь за два тижні нам пояснили – пільги зняті. Не просто анульовані, а пораховані недоплати за останні півроку)).

Проходить час і ми дізнаємося, що борг оплачений. Так, так, оплачений повністю! І ким? Господарями квартири, яку ми орендуємо😮! Вони не просто заплатили штраф за газ та воду, ні вони заплатили за ті кубометри, які ми реально використали для своїх потреб. Чи бачили ви колись такого господаря, який би платив за комуналку квартири, яку здає внайми))? Ми не бачили…

Та я не історію нашої сім’ї хотів розповісти, а історію Пасхи або Воскресіння. Через три дні ми будемо згадувати розп’яття Ісуса Христа. Він став заплатою за ціну наших гріхів, не лише минулих, але й майбутніх. Він віддавши Землю нам в користування ще й проявив до нас любов та милосердя, яке може проявити лише Бог. Можна заплатити за когось за проїзд або купити їжі, дехто навіть автомобілі і будинки дарують, але ще ніхто не віддав, заради поганих, грішних, невдячних людей, свого сина чи доньку. Лише Бог! Віддав і знову залишив за нами право обирати як нам жити, чи вдруге, втретє і в соте обирати гріх, чи жити для Ісуса Христа і заради Нього.

Наші господарі проявили велике милосердя до нас, стали схожими на Христа, ми з сім’єю також обираємо цю частку.

Але кожен нехай вирішує сам, хто для нього Ісус Христос.

(З соцмереж)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s