Пост не-біолога про корона-вірус

Про віруси я знаю так мало, що це майже нуль. Але є кілька думок.

1. Ісус Христос дарував вічне життя всім і кожному, хто вірує в Нього. Християнину варто мати мир і спокій незалежно від загроз. Якщо загроза справжня – то максимум тіло забере. Спасенної відродженої душі вже ніхто ніколи від Христа не забере.

“І не бійтеся тих, що вбивають тіло, а душі не можуть убити; а краще бійтеся Того, Хто може і душу, і тіло погубити в геєні” (Мт. 10:28) – тобто не бійтеся корона-вірусу, а бійтеся Бога, який має владу і право запроторити Вас навіки в пекло.

“В любові немає страху, але досконала любов виганяє страх” (1 Ів. 4:18) – Якщо людина любить Бога, то страх перед людьми чи обставинами має прямувати до нуля. Любов до Бога і страх (перед всім, крім Бога) несумісні.

“Нехай не тривожиться ваше серце. Ви віруєте в Бога і в Мене віруйте” (Ів. 14:1)

2. За останні роки спостерігається тенденція “масових розводів”. Не виключено, що і ця вакханалія це обман високого рівня. В епоху газет чи радіо подібні речі організувати було складно. Зараз – значно простіше (ТБ, інтернет). Грошолюбство людей не знає меж, воно корінь багатьох гріхів (див. 1 Тим. 6:6-10). Не виключено, що на корона-вірусі (справжньому чи вигаданому) зароблять мільярди доларів за кілька місяців. Наша влада теж не пасе задніх – закуповує для держорганів 50 000 непотрібних распіраторних масок, які від вірусу ніяк не захищають, зато хтось поклав собі в кишеню нормальні гроші.

3. Від миття рук з милом ще ніхто не помер. Це (як і інші доречні заходи) не пошкодить точно.

Сергій Чепара

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s