Уражена гордість – Себастьян Тегза

Про війну. Уражена гордість. Так, уражена гордість. І знову це уражена гордість карлика. Третій Рейх – це уражена гордість німців після принизливої поразки в Першій світовій. Сьогодні маємо те ж саме в особі керівництва сучасної РФ. Уражена гордість після розвалу величі СРСР і принизливої втрати світового лідерства. А вони дуже хочуть, щоб з ними рахувались.

Путін не бере слухавку від Зеленського. Тому що той для нього не рівня. Він хоче говорити з Байденом. Оголошуючи сьогоднішню військову спецоперацію на території України, Путін знову згадав про військове вторгнення Штатів у Югославію, Ірак, Афганістан. Мовляв, американцям можна, а нам чому ні? Якщо це в наших інтересах, ми будемо робити так само, нікого не питаючи. Одне слово, справа і справді виглядає як тяганина РФ зі США. Як уже зазначалось, уражена гордість ображеного правителя з імперськими амбіціями.

Що ж, уражена гордість, хай вона буде проклята.

N.B. Між Україною і Югославією є різниця як між небом і землею. Правління Мілошевича було диктаторським і злочинним. Як і свого часу правління Януковича. Сьогоднішня ж влада в Україні є в повному сенсі демократичною. Біда тільки, що Росія підтримувала саме злочинні режими як Мілошевича, так і Януковича. Які власне й здійснювали гніт і утиск в народі. Ми всі це знаємо дуже добре, і не з чуток і телевізора, бо Янукович керував саме в нашому домі. Тому російський наратив про визвольну кампанію пригноблених є диявольською брехнею. Росія є гнобителем, а не визволителем пригноблених! А доля гнобителів очевидна!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s