Хочеш християнську книгу українською мовою?

Дорогі друзі!

Християнське видавництво “НАРД” роздумує над можливістю видавати книги українською мовою. Працюючи у християнській книгарні, я добре знаю наскільки це актуально. Українською мовою спілкуються не тільки 25 мільйонів українців в Україні, а також українці в США, Канаді, ЄС, Росії. Нам, україномовним християнам, треба всіляко популяризувати і підтримувати україномовну християнську книгу. Якщо Ви зацікавлені у виданні таких книг – витратьте одну хвилину Вашого часу та дайте відповіді на запитання в анкеті. Нижче наводжу лист працівника видавництва “НАРД”.

Дорогі друзі, вітаю сердечно!

Звертаюся до вас із проханням про допомогу від Книжкового служіння. Останнім часом ми дуже серйозно розмірковуємо над тим, щоб зробити українські версії видань, які розповсюджуються через  “Книжкове служіння”, та й взагалі почати друкувати деякі книги виключно українською мовою.

Ми намагаємося зрозуміти, яка реально існує потреба серед віруючих у християнській літературі українською мовою, та як багато людей ми вимушено втрачаємо, пропонуючи книги виключно російською. 

Отже, дуже прошу вас взяти учать в дослідженні, яке ми проводимо з цих питань.  Будь ласка, натиснувши на цьому посиланні https://ru.surveymonkey.com/s/PBFYH5C дайте відповіді буквально на кілька запитань нашої анкети. Це займе кілька секунд Вашого часу, а нам надасть дуже важливу інформацію.  

Також велике прохання переслати цього листа (або гіперпосилання на пост) друзям, колегам та знайомим, особливо з Західних регіонів України, яких ця проблематика стосується найбільше.

Заздалегідь дякую Господа за вашу небайдужість та поміч. Результати обробки потім розішлю для допитливих.

Великих благословень,
Олексій, видавництво “НАРД”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s