Хома – герой віри чи невірний?

Ще одна хороша книга в україномовному християнському світі! Служіння “EtLibros” видало книгу Лукаса Кітчена “Хома – герой віри”.

Хома - герой віри

Хома – герой віри

Автор розглядає історію Хоми невірного і намагається текстуально довести, що слова та дії цього послідовника Ісуса є цілком обґрунтованими, а часом навіть героїчними. Він показує, що попри репутацію того, хто не вірив, Хома насправді повірив у Христове Воскресіння швидше за інших учнів. У книзі підіймається питання сумнівів християн, приводиться кілька прикладів та пропонується підхід до таких ситуацій.

Що ми знаємо про Хому? Не дуже багато, але, поза всякими сумнівами, це дуже цікава постать. Багатьом християнам він здається тим, хто сумнівається там, де треба вірити. Хома відмовлявся вірити у Воскресіння Господа доти, доки сам не побачить живого Христа. Він не побоявся виділитися з поміж інших своїми сумнівами. Чому Бог дозволив потрапити цій історії в Новий Завіт? Чого може нас навчити історія з Хомою? Ця книга може бути корисною всім, хто засумнівався у християнській вірі, бажає краще її зрозуміти або допомогти іншій людині з її сумнівами.
Сергій Чепара, блогер, автор книг та проекту Wednesday Bible Break

Хома - герой віри

Хома – герой віри

Ця книга про Хому буде корисною тому, хто щойно увірував і не розуміє що робити з сумнівами у християнському житті. Допоможе вона і тому, хто увірував давно, та все ще має вагання щодо окремих питань віри. Дивимося правді в очі – з сумнівами доводиться боротися усім.
Пол Майлз, виконавчий директор місії Grace Abroad Ministries
Лукас Кітчен пише у своєму домашньому офісі в старенькому трейлері марки “Ейрстрім” 1972 року. У його творчому доробку десять книг та ще над багатьма ведеться робота. Він живе із люблячою дружиною, двома дітьми і примхливим та зарозумілим старим котом, до якого всі в домі ставляться поважно. Крім написання книг Лукас є автором кількох сайтів: http://www.lucasanswers.com/, http://www.wearefiction.org/, http://simplybelief.com/. Він також веде активне служіння благовістя і учнівства в соціальних мережах, де ви можете знайти його за ім’ям @lukaskitchen. Слідкувати за його роботою можна через соціальні мережі на розсилку будь-якого з наведених сайтів.
Назва оригіналу: Thomas: Hero of Faith by Lukas Kitchen. Переклад: Катерина Снід. 80 с.

 

Хома - герой віри

Хома – герой віри

Придбати книгу просто і всього лише 60 грн. Зверніться до мене через телефон, імейл або соцмережі. Гроші, отримані від продажу цих книг, будуть використані для друку нових християнських книг.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s