Правда про аборти

Наша країна знаходиться в тому ганебному списку країн, в яких узаконені аборти.

Право на штучне переривання вагітності часто показують як “право жінки на вибір”. Як і інші світські ідеї – ця ідея відверто аморальна та безглузда. Право на вибір – це право вбити або народити дитину? Переважна більшість (або майже всі) жінок, які відважуються на такий крок перебувають не у шлюбі. Тобто одна проблема, гріх розпусти, тягне за собою іншу, аборт, тобто вбивство.

По телебаченню часто говорять про те, що нашій країні треба стрімголов мчати до Європи, що тільки там Україна знайде своє щастя, а в ЄС нас чекає фантастична демократія, влада зразу стане чесною, зарплати високими, дороги відремонтовані.

Можливо в тому і є якась доля істини (принаймні, стосовно демократії), але разом із нормами демократії прилізуть легалізація одностатевих шлюбів, узаконення абортів і все інше. Тому варто пам’ятати, що “європейська демократія” щонайменше двобічна.

В Україні здійснюють 700 абортів щодня, 140 жінок після цього НІКОЛИ не зможуть народити і відчути себе щасливими матерями. 700 абортів щодня це 21 000 вбивств дітей щомісяця, 250 000 щороку. Кожні чотири роки в Україні вбивають 1 мільйон ненароджених дітей. За простими підрахунками за 20 років незалежної України було вбито 5 мільйонів осіб.

Всі країни в цьому питанні можна поділити на групи “ліберальні”, “середні”, “консервативні”, “строгі”. Ліберальні країни  – США, Канада, Австрія, Австралія, Бельгія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Норвегія та інші – мають найлояльніші закони щодо ШПВ – заборонено “пізні аборти”, але навіть за такі пізні аборти покарання приходить не завжди. “Середні” – Англія, Індія, Люксембург, Фінляндія та Японія – аборт роблять згідно медичних приписів та соціально-економічних показників батьків, “консервативні” – де аборт дозволяється лише за медичними показами у виключних  випадках – Польща, Ізраїль, Мексика, Аргентина та кілька інших. “Строгі країни” – Єгипет, Індонезія, Колумбія, ОАЕ, Чилі забороняють аборт взагалі. Таким чином найдемократичніші США, Канада та розвинена Європа демократичні і щодо гріха, тактують його як право на вибір зберегти життя чи погубити. В СРСР аборти були заборонені з 1936 по 1955 роки.

Що, на мою думку, варто зробити:
– перестати обманювати суспільство “безпечним сексом”; пропагування презервативів це пропагування безвідповідальності; державні організації та служби, які “нагадують про контрацепцію” по суті навчають, що якщо дуже хочеться – то можна, тільки про контрацепцію подбай, і вона вирішить всі твої проблеми.
–  в ККУ слід внести групу статей, пов’язаних з абортами та рекламою/пропагандою абортів.

Часто говорять про те, що якщо вагітність загрожує здоров’ю матері, то аборт виправданий. Я не поїв усі розуми на світі і не маю відповідей на всі питання, проте я гадаю, що Бог дає життя і забирає, і насправді це питання знаходиться в площині довіри Богу. Хоча подібні речення писати на блозі значно легше, ніж в житті приймати рішення.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s